Ojciec, kumpel, brat lub mąż odsiaduje wyrok? Wiemy jak go wyciągnąć!

0
1737

Prezydent Duda w środę ułaskawił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i dawnych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. aferze gruntowej. W początkowej fazie sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24 w sumie aż 61 proc. Polaków oceniło tę decyzję źle. Po informacji dodatkowej osoby posiadające bliskich odbywających karę więzienia zmieniły zdanie o 180 stopni!

Postanowiłem uwolnić wymiar sprawiedliwości od sprawy Mariusza Kamińskiego, która zawsze byłaby postrzegana jako polityczna. Zwykłe zawracanie głowy. Poza tym Pan Kamiński jest mi potrzebny. Ma doświadczenie, charyzmę i lubi się z Antonim Macierewiczem – powiedział prezydent Andrzej Duda, uzasadniając swoją decyzję o ułaskawieniu byłego szefa CBA.

Ponieważ negatywne wyniki sondaży zaczęły osiągać szczyt procentowy, doradcy Prezydenta zaproponowali mu rozwiązanie sytuacji. Niebawem kancelaria głowy RP ma ogłosić akt łaski dla wszystkich chętnych, którzy spełnią… 2 proste warunki! Ogłoszenie programu „akt łaski dla wszystkich” ma nastąpić według ustawy w środkach masowego przekazu. W tym przypadku w internecie, na blogu postawionym na wordpressie na domenie .go. Czyli jak powiedział światowej sławy ekspert teorii spiskowych bez szans na znalezienie przez zwykłego śmiertelnika!

Na szczęście jeden z pracowników kancelarii Prezydenta nie wytrzymał presji i przesłał poniższe zasady programu do kilku redakcji:

Osoby, które chcą być objęte programem „akt łaski dla wszystkich” powinny:

– przelać 10 pln przekazem pocztowym na adres Kancelaria Prezydenta RP ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa (koniecznie z dopiskiem Darowizna na psa i kota od -tutaj należy wpisać imię i nazwisko oraz adres więzienia osadzonego!)
– wysłać potwierdzenie nadania pieniędzy (scan lub zdjęcie) na adres e-mail listy@prezydent.pl

Niestety sytuacja jest obwarowana czasowo. Przekaz pieniężny oraz maila NALEŻY WYSŁAĆ najpóźniej do północy 20.11 (tj. ten piątek!).

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z tvn24.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.