Ogromne podwyżki w Mordorze! Rekordzista otrzyma o 27 tysięcy więcej niż w 2016

0
973
źródło pixabay.com (CC0)

Informacje o rekordowych pensjach pracowników korporacji szokują najbiedniejszych. Tysiące etatowców otrzyma kwoty podwyższone od kilkaset procent. Rekordzista zdążył chwalić się zmianą wynagrodzenia o 27 tysięcy pln!

Wszystko za sprawą firm, które starają się obejść przepisy dotyczące minimalnej stawki godzinowej. Pomysły wnieśli i wprowadzili w życie wyjątkowo kreatywni księgowi.

Kazaliśmy sprzątaczkom podpisać aneks zwiększający pensję zasadniczą, oraz umowę odpłatnej dzierżawy odkurzacza. Druga umowa reguluje różnicę między kwotą minimalną, a tym co chcemy płacić pracowniczkom. – twierdzą dumni z siebie przedsiębiorcy.

Podobne sytuacje notowane są we wszystkich sektorach. Od dzierżawy mundury, przez wynajem butów, skorzystanie z firmowego odkurzacza, kończąc opłacie za podniesienie szlabanu przy wyjeździe z parkingu. Właściciele lokali gastronomicznych poszli o krok dalej. Pracownicy opłacają zużycie posadzki po której chodzą obsługując Gości.

Badania potwierdziły, że zabieg się powiódł.

Pracownicy zarabiają na papierze ustawową, minimalną stawkę godzinową otrzymując te same, lub nawet niższe wynagrodzenie niż w minionych latach.

Okazało się, że manewr można wykorzystać w korporacjach, przekształcając oszustwo w procedurę podnoszącą morale.

Pracownicy holdingów znani są z podawania kwoty pobieranych świadczeń w stawce brutto. Teraz, dzięki naszej pomocy, każdy etatowiec może chwalić się iście prezesowskim wynagrodzeniem. Oczywiście, rzeczywista wypłata pomniejszona będzie o kary, składki i kwoty za dzierżawę sprzętu biurowego. – dowiadujemy się w działach HR.

Podwyżkę może otrzymać każdy. Niestety, przy złożeniu wniosku o wirtualny awans, należy się zrzec benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, wyprawek dla dzieci czy karty sportowej.

Zainteresowanie powyższym programem socjalnym jest ogromne.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.