Obstaw u bukmachera! Kto z rodziny Wałęsy popełni przestępstwo w 2017?

0
3761
źródło pixabay.com (CC0)

Prezydent Wałęsa ma problem z najbliższą rodziną. Nożownicy, złodzieje, alkoholicy, choć z dobrym PRem nie ukryją swoich zachowań. Po ostatnich wyczynach synowej Wałęsy, kilka osób znalazło sposób jak można na tym zarobić.

Gdyby przyjrzeć się ofercie bukmacherów, okazuje się, że obstawić można właściwie dowolną kwotę, na dosłownie wszystko.

Nie powinien dziwić fakt, że przy tak rozpoznawalnym nestorze rodu, zachowanie dzieci, wnuków i innych spowinowaconych rozpocznie swój drugi, mroczny żywot.

Żywot zakładów bukmacherskich, które z superkumulacjami dadzą możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy!

Przyglądając się ofercie bukmacherów, widać, że gracze najczęściej stawiają na dzieci Prezydenta. Zaraz za nimi, pojawiają się wnuki. Stawkę zamykają żony oraz inni spowinowaceni.

Obstawiać można też ilość zatrzymanych na 48 godzin, areszt śledczy, postawienie zarzutów oraz długość ewentualnych wyroków, o ile zostaną wydane w bieżącym roku.

Kurs za prawidłowe wskazanie waha się od 4.00, do nawet 9.00 do jednego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.