Obława w centrum stolicy! Kierowcy UBERa zatrzymali nieuczciwego taxówkarza!

0
1163
źródło pixabay.com

Dzisiejszej nocy (z niedzieli na poniedziałek), kierowcy aplikacji UBER dokonali obywatelskiego zatrzymania kierowcy TAXÓWKI, który myśląc, że wiezie obcokrajowców, rozpoczął od nie włączenia taksometru, aby na koniec nie wydać paragonu fiskalnego. Warto zaznaczyć, że kurs kosztował o wiele za dużo!

Spod jednego z warszawskich kasyn, wsiadło do taxówki 3 mężczyzn. Wszyscy mówili do siebie po francusku, udając, że w ogóle ledwo co mówią po angielsku i polsku. Jedyne co potrafili wyartykułować to, to, że wracają do domu, wygrali trochę pieniędzy i śpieszą się na samolot. Na reakcję nie musieli długo czekać.

Zaczęło się od poinformowania „klientów”, że warszawscy taxówkarze jeżdżą z klientami w obcej walucie (w końcu jesteśmy w Unii), a taki kurs ma swoją stałą stawkę i wynosi… 50 euro! Udając brak zdziwienia kierowcy z centrum stolicy, po 10 minutach znaleźli się na płycie lotniska płacąc za tę przyjemność ponad 200 pln. Gdy poprosili o paragon fiskalny, okazało się, że takie dokumenty są wysyłane jedynie pocztą email i jak zostawią adres to za kilka dni otrzymają fakturę.

Sprawę zarejestrowały kamery i mikrofony „klientów” nocnego maratonu. Oczywiście w okolicy (przez totalny przypadek, przechodząc tamtędy z tragarzami) znaleźli się również dziennikarze, kontrola skarbowa oraz policjanci.

Kierowcy firm przewozowych, obiecali powtarzać podobne akcje, po każdym ataku na „swoich” współpracowników. Nieuczciwy kierowca otrzymał mandat w wysokości 3 tysięcy polskich złotych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.