Obietnice Tuska spełnione! 3 miliony Polaków wraca do kraju!

0
1949
źródło pixabay.com

Niewiele było osób, które pod koniec kadencji Tuska jeszcze wierzyły, że jakikolwiek obywatel RP na emigracji będzie chciał wrócić do Polski. Wraz z płynącymi miesiącami, nikły ostatnie nadzieje. Dopiero dzisiaj, ex rząd ogłosił zwycięstwo, które przyszło z opóźnieniem!

Tusk obiecywał: Będą wracać, bo praca tu będzie się opłacać.

Miliony obywateli RP na emigracji w UK zaczęła pakować walizki. Wyścig szczurów w kierunku polskich miast rozpoczął się naprawdę. Znikają ostatnie tanie bilety lotnicze, autokarowe, a na portalach autostopowych czeka już ogromna kolejka osób, które chcą zabrać się w drogę na Warszawę, Kraków, Gdańsk, Toruń czy jakiegokolwiek inne miasto, w którym można złapać pracę.

Pracy w Polsce jest sporo. Z tym, że im wcześniej wyjedziemy tym lepszą posadę będzie szło jeszcze zgarnąć – mówi jedna z Polek napotkana na lotnisku Londyn Luton. Kupiła bilet kilka minut po ogłoszeniu wyników głosowania.

Jak obiecywał prezydent Europy, Donald Tusk, Polacy wrócą do kraju. Będzie tu na nich czekała praca. Miłość i szczęście. Dobrobyt i uhonorowanie ich ciężkiej pracy na obczyźnie.

Przeciwnicy PO twierdzą zgodnie, że wiele osób powiesiło na ex Premierze psy. Tłumaczyli, że nic mu nie wyszło. A teraz wyszła Wielka Brytania z Unii Europejskiej!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.