Nowy trend uzależnił użytkowników smartfonów. Miliony pobrań aplikacji „Recall”!

0
1047
źródło pixabay.com (CC0)

Recall wyszedł ze stajni amerykańskiego koncernu zajmującego się programowaniem aplikacji specjalistycznych. Tysiące pobrań w Polsce może świadczyć o wypełnieniu luki na rynku. Natura nie znosi próżni.

Aplikacja jest dedykowana dla obywateli pełnoletnich, posiadających prawa publiczne. Za jej pomocą można odwołać urzędnika pochodzącego z wyborów powszechnych bez wychodzenia z domu!

System opiera się na analizie (w czasie rzeczywistym) realizowania programu politycznego każdego posła, senatora a nawet włodarzy lokalnych.

Algorytm systemu będzie sprawdzał wywiązywanie się z obietnic przedwyborczych, analizie życia prywatnego oraz innych czynników których nie chcą zdradzać producenci w związku z tajemnicą handlową.

Polityk, który w ogólnej statystyce wypadnie najsłabiej, zostanie poddany publicznemu głosowaniu.

Internauci zdecydują przez aplikację czy dany przedstawiciel władzy dostanie szansę na rehabilitację czy zostanie wydalony z życia politycznego z nakazem zwrotu wszystkich diet wypłacanych podczas pełnienia kadencji.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku