Nowy StartUp: Parawaning.com – Wyprzedź sąsiada i zarezerwuj miejscówkę na plaży!

0
1045
źródło pixabay.com (CC0)

Media obiegła wiadomość o uruchomieniu nowego portalu rezerwacyjnego, którego celem jest ułatwienie wczasowiczom rezerwację miejsc na plażach całej linii brzegowej – Parawaning.com.

Serwis opiera się na podstawowych potrzebach wczasowiczów. Badania przeprowadzone na tysiącach ankietowanych dały obraz jak powinien wyglądać system idealny.

Intuicyjna wyszukiwarka, przejrzysty sposób prezentacji plażowych kwater, możliwość sortowania ofert po cenie czy nasłonecznieniu. Dodatkowym atutem jest przeglądanie obiektów po udogodnieniach takich jak odległość do toalet czy baru.

Prezentacja ofert jest oparta na mapach googlowych na które programiści nałożyli siatkę z setek kwadratów, gdzie jedno okno zawsze oznacza pole 4m2 (2x2m).

Jak twierdzą założyciele projektu, każdy będzie mógł zarezerwować sobie tyle miejsca ile tylko potrzebuje.

Portal zintegrwany jest z kilkoma największym serwisami społecznościowymi oraz usługowymi.

Rezerwując miejsce przez PARAWANING.COM mamy pewność odpowiedniego otagowania wpisu w mediach społecznościowych, a nawet zamówienia cateringu z zimnymi napojami dostarczonymi bezpośrednio na plażową kwaterę. Wszystko on-line!

PARAWANING.COM adresowany jest wszystkim, którzy cenią sobie bezwzględny komfort wczasowania bez względu na wiek, płeć, pochodzenie oraz wielkość brzucha.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.