Nowość na rynku operatorów komórkowych. Liderzy drżą w obawie przed GEJMOBILE!

0
1589
źródło pixabay.com (CC0)

Operatorzy komórkowi czekają na ruch nowego, wirtualnego przeciwnika. To do czego przygotowywano Klientów od lat, oni chcą wprowadzić w kilka tygodni. Rynkowi liderzy już przygotowują się na przyjęcie ciosów!

Darmowe rozmowy, tani internet, groszowe opłaty abonamentowe oraz najlepsze telefony za złotówkę to klucz do przejęcia tysięcy klientów sieci orange, play, plusa czy t-mobile.

Nowy, wchodzący operator postanowił zaskoczyć wszystkich indywidualnym podejściem, nietypowymi rozwiązaniami oraz zerwaniem z tradycją totalnego rozdawnictwa.

Nie mamy zamiaru oszukiwać Klientów. Mydlenie oczu nie jest dla nas. Będziemy pracować tak jak nasza konkurencja, z tym, że na otwartym polu. W końcu sramy na Abonentów i nie mamy zamiaru się z tym kryć. – czytamy w oświadczeniu operatora.

GEJMOBILE jako pierwszy na polskim rynku telekomunikacyjnym wprowadził usługę SUPER-FUCK. Dodatek, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród wyjątkowych Klientów.

Każdy Abonent, który skontaktuj się z infolinią będzie mógł liczyć na specjalne traktowanie. Konsultant widząc osobę z włączonym pakietem będzie wyjątkowo nieuprzejmy, wulgarny, ordynarny oraz kłamliwy.

Wszystko celem spełnienia oczekiwań Klientów.

Naszą dewizą jest totalne zadowolenie Klienta. Nawet jeżeli może to oznaczać wydymanie go bez wazeliny. – twierdzi rzecznik prasowy nowego operatora.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku