Nowelizacja reformy edukacji PIS. Nauczanie początkowe z nową literką „P”.

0
773
źródło archiwum SWK

Partia rządząca podjęła decyzję o nowelizacji reformy edukacji. Najmłodsi rozpoczną naukę pisania i czytania z nową literką „P”. Znak Polski Walczącej ma zaszczepić w dzieciach miłość i oddanie ojczyźnie.

Decyzja została podjęta po przebadaniu grupy testowej, która zmianę przyjęła z ochotą. Dzieci wiedząc, że znak Polski Walczącej jest ważny dla laborantów chętnie się do niego przyzwyczaiły.

Zaobserwowaliśmy, że dzieci po zaszczepieniu miłości do znaku chętnie go rysują. Budowane w nich Polactwo tworzy ideologię wyższości „rasy lachów”. – twierdzą eksperci.

Rzecznik rządu zapewnia, że zmiana dotyczyć będzie wyłącznie najmłodszych, a nowelizacja nie wpłynie na całokształt nowego programu nauczania.

Czas przejściowy został określony na pięć lat. W tym czasie obie pisownie będą uznawane poprawne.

Rząd nie zapomniał o cyfryzacji polskich fontów. Na dzisiejszym expose zaprezentowano nową oficjalną czcionkę polskiego gabinetu politycznego o nazwie Times New Janusz.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.