Niemcy: „Gaz na uchodźców” rozdawany kobietom zagrożonym gwałtem.

0
1024
źródło pixabay.com

W odpowiedzi na Duńską kampanię rozdawania kobietom sprejów obronnych, w wielu Niemieckich miastach została zorganizowana podobna akcja. Działanie wywołało wśród obserwatorów skrajne emocje.

Wszędzie tam gdzie doszło do molestowań kobiet ze strony uchodźców (czyli m.in. na ulicach, w parkach, na basenach, w kawiarniach, przy przystankach autobusowych, w kinach, w księgarniach, w pralniach, w sklepach osiedlowych oraz supermarketach etc) rozdawano „Gaz na uchodźców”.

Głównym składnikiem gazu jest wyciąg z kardamonu, goździków oraz sierści kóz. Napastnik potraktowany takim sprejem ma zamiast o gwałcie, zacząć myśleć o domu i najbliższej rodzinie, co spowoduje zaniechanie działania lub da czas ofierze niezbędny na ucieczkę.

Środowiska proimigrancje przyklaskują przedsięwzięciu, tłumacząc, że pomysł może być milowym krokiem do zakończenia negatywnych relacji między napastnikiem a ofiarą, które prowadzą do przemocy gaszonej przemocą.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.