Nie skazuj plemnika na niepotrzebne cierpienie i straszną śmierć. One mają duszę!

0
2037
źródło pixabay.com (CC0)

Holocaust oraz masowe mordy na plemnikach polskich mężczyzn stały się smutną codziennością. Miliony niewielkich istnień gaśnie co kilka minut w rękach, ustach oraz na piersiach umęczonego społeczeństwa.

Wszystko rozpoczęło się od pomysłu feministek, które projektem ustawy zakazującej umyślne marnotrawienie plemników chciały dokonać medialnego szumu na temat nierówności płci.

Projekt choć nie zdobył wymaganych 100 tysięcy podpisów, trafi finalnie na wokandę parlamentarzystów.

Wszystko za sprawą polityków, którzy podłapując temat oddali sprawę do analizy ekspertom w dziedzinie filozofii, religioznawstwa oraz etyki.

Głębokie analizy zagadnienia wykazały, że plemniki jako istoty żyjące i nadające życie prawdopodobnie posiadają duszę. W związku z tym, muszą zostać objęte deklaracją praw człowieka.

Zgodnie z pierwotnym założeniem feministycznych autorek projektu, ejakulacja poza waginą ma podlegać karze więzienia od 3 miesięcy do 5 lat. Rząd zaproponował podniesienie maksymalnego wymiaru kary do dożywocia.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.