NEWS: Więźniowie znaleźli sposób na legalne uprawianie seksu!

0
1861

Osadzeni jednego z Amerykańskich więzień doprowadzili do największego procederu w skali sądownictwa nowego kontynentu. Tara Hudson wpadła w poważne tarapaty wywołując awanturę w Wigilię Bożego Narodzenia i bijąc kilku uczestników zabawy. Krnąbrna panienka ma trafić do więzienia dla mężczyzn i nie byłoby tutaj nic dziwnego gdyby nie fakt, że Tara była… facetem!

26-letnia Hudson przeszła skomplikowaną operację zmiany płci, ponieważ jak twierdzi „zawsze czuła się kobietą”. Lekarze przeprowadzi szereg zabiegów, ale Hudson według dokumentów nadal jest mężczyzną, co spowodowało, że sędziowie wysłali ją na 12 tygodni więzienia dla samców. Wyrok jest prawomocny.

Według procederu kobieta, która przejdzie zmianę płci i będzie posiadała dokumenty stwierdzające, że jest mężczyzną będzie mogła (bez operacji zmiany płci) w świetle prawa iść do więzienia dla facetów. Nie musieliśmy długo czekać na reakcję sprytnych i potrafiących zarobić na każdej okazji ludzi. Prostytuujące się kobiety wpadły na pomysł więziennego sex biznesu.

Jak to wygląda w praktyce – kobieta zgłasza chęć zmiany płci. Oddaje się licznym badaniom, aby sprawdzić czy jest taka możliwość. Kilka procent wszystkich kobiet przechodzi poprawnie testy i otrzymuje zgodę na operację. W dokumentach zmienia imię oraz płeć, lecz nie poddaje się operacji. Jest 100% kobietą z dokumentami stwierdzającymi płeć męską, więc musi zostać traktowana jak facet. Nielegalną drogą informacyjną przyjmuje wstępne zlecenia na „usługi” i dokonuje np. aktu rozboju. Trafia na kilka dni do aresztu, gdzie udziela się wszystkim napalonym więźniom. Po wyjściu rodziny osadzonych lub inni pośrednicy płacą ogromne kwoty za świadczone usługi.

Hudson i jej matka są oburzone wyrokiem sądu. Zainteresowana chce trafić do więzienia dla kobiet. Do protestu dołączają się również lekarze, którzy potwierdzają, że 26-latka jest kobietą. Mimo, że dalej jest posiadaczką męskiego atrybutu jakim jest przyrodzenie.

Nie ma w niej nic męskiego, ona wygląda jak kobieta i tak się zachowuje. Uważam, że ta decyzja jest skandaliczna. Chcę, żeby moja córka była bezpieczna i będę o to walczyć – komentuje matka 26-latki.

Petycję aby Tara Hudson trafiła do więzienia dla kobiet podpisało 99% dam zamkniętych za kratami – My też mamy potrzeby. Uważamy, że Tara powinna trafić do nas. Będzie miała tutaj jak w raju. Osobiście mam nadzieje, że trafi do mojej celi – powiedziała Sara H. która przygotowała petycję i zajęła się zbieraniem podpisów.

źródło - pikio.pl/instagram
źródło – pikio.pl/instagram

źródło Pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.