NEWS: Myślałeś, że Policja naprawdę szuka Piotra Kaszubskiego?

0
1517
źródło - Facebook.com

Jak podaje serwis TVN24.pl mokotowscy policjanci poszukają 23-letniego Piotra Kaszubskiego. Jeszcze niedawno mężczyzna funkcjonował jako „najmłodszy polski milioner”. Teraz wystawiono za nim list gończy.

„Piotr Kaszubski podejrzany o sześć przestępstw”

Na początku sierpnia sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Podejrzany był przez nas poszukiwany, ale bezskutecznie. W połowie października prokurator rozpoczął poszukiwania listem gończym – mówi dla tvnwarszawa.pl Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak się okazało młody milioner, właściciel „Lambo”, który wizytował w prawie wszystkich telewizjach śniadaniowych namówił prokuraturę do wzięcia udziału w akcji buzz, która ma na celu wypromować jego firmę.

Ten młody chłopak jest mistrzem w pokazywaniu światu jak ciężką pracą można dojść do wielkich rzeczy. W związku z tym postaramy się zmienić view społeczeństwa na prokuraturę i postaramy się promować młodego milionera w każdy możliwy sposób oraz za pomocą organów jakie posiadamy – powiedział Prokurator Generalny rządów Prawa i sprawiedliwości.

Rzecznik prasowy firmy, która sprzedawała m.in. cudowny lek na raka sygnowany nazwiskiem Kaszubskiego również skomentował sprawęnie sądziliśmy, że akcja z policją i prokuraturą o nazwie „list gończy” przyniesie taki efekt. W każdej minucie generujemy zyski znacznie wyższe, niż przed rozpoczęciem działań. Do biura firmy zgłaszają się pierwsze grupies chcące oddawać się cieleśnie Piotrowi, w zamian za spędzenie z nim kilku minut! Jedna z dziewcząt za zrobienie właścicielowi dobrze w jego Lambo zaproponowała oddanie kieszonkowego wypłacanego przez rodziców dziewczyny przez rok! Taki sukces przerósł nawet nasze oczekiwania!

Poprosiliśmy samego zainteresowanego o skomentowanie sprawy. W odpowiedzi dostaliśmy link do postu, który zamieścił na portalu Facebook.com.

Gratulujemy pomysłu i odwagi!

źródło - Facebook.com
źródło – Facebook.com

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.