Nawet 3000 pln netto dodatku dla pracowników budżetówki! Idą zmiany…

0
1918
źródło - canva.com

Światowy kryzys i powolne wygrzebywanie się Narodu Polskiego z zadłużeń poprzedników (z poprzednim ustrojem włącznie) trwa praktycznie od zawsze. Nikt nie mógł wiedzieć, że podpisano między pracownikami budżetówki a przedstawicielami partii tajny dekret nadający ogromne dodatki dla osób głosujących na „porządnych kandydatów”. Oczywiście wszystkie nagrody, każdego miesiąca wypłacane są za „specjalne wyróżnienia”.

Dodatek za mycie rąk
Pracownicy jednego z setek urzędów we Wrocławiu, którzy w 100% razem z rodzinami oraz sąsiadami zagłosowali na partię rządzącą, otrzymali w podzięce dodatek „higieniczny”. Każdy pracownik za mycie rąk w pracy po każdej wizycie w toalecie, otrzymuje 600 pln miesięcznie dodatku do pensji podstawowej.

Dodatek za komunikację miejską
Pracownicy Warszawskiego Zakładu Komunikacyjnego otrzymują co miesiąc premię w wysokości 1000 pln za korzystanie z… komunikacji miejskiej. Wszystko po to, aby pokazać warszawiakom, że po stolicy lepiej poruszać się tramwajem, niż własnym autem.

Dodatek za nie spóźnianie się do pracy
Ponieważ punktualność jest cechą którą doceniają pracodawcy, w Poznaniu otrzymać można nawet 1500 pln (co miesiąc!) za punktualne przychodzenie do pracy. Dyrektor zakładu broni się stwierdzeniem, że każdego miesiąca więcej tracili, gdy ponad połowa pracowników przychodziła spóźniona.

Dodatek za mieszkanie na parterze
Niezwykłą kreatywnością popisali się urzędnicy w Gdańsku, dając swym wybitnie zasłużonym obywatelom (a dokładnie dzieciom wpływowych osób) dodatek mieszkaniowy w wysokości 3000 pln miesięcznie za… mieszkanie w 4 piętrowym bloku bez windy. Warto dodać, że spora część osób otrzymująca w/w dodatek mieszka na parterze.

Program Super 500
Jest przewidziany dla rodzin, które znacząco wpłynęły na sukces wyborów na Śląsku i posiadają choćby jedno dziecko. Jeżeli pracownik danego zakładu waży więcej niż 65 kg, należy mu się wypłata świadczenia w tej samej wysokości co „drugiemu” dziecku z programu 500+.

Warto tutaj dodać, że wysokie premie otrzymują wyłącznie osoby, które oddały ważny i prawidłowy (stargetowany) głos w wyborach. 

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.