Najlepszy przepis na Karpia. Rodzina zapamięta go na wieki!

0
1305
źródło - Flickr.com

Święta to czas, w którym rodzina spotyka się przy wspólnym, wigilijnym stole. Wszyscy składają sobie życzenia. Wreszcie telewizor do posiłku nie szumi serialami, a delikatnie wydobywa się z niego kolęda. Święta Bożego Narodzenia to czas wybaczania, przyjaźni, miłości i szczęścia dla wszystkich żywych stworzeń. Za wyjątkiem karpia.

Zacznijmy od szybkiej definicji ściągniętej z wikipedi. Karp (Cyprinus carpio) – gatunek słodkowodnej ryby z rodziny karpiowatych (Cyprinidae). Hodowany i poławiany na dużą skalę jako ryba konsumpcyjna.

A teraz kilka sposobów na to jak zamordować karpia, aby przyrządzić z niego galaretkę, pieczystą czy też smażoną potrawę. Tekst wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Ukamienowanie – kara śmierci polegająca na obrzucaniu ofiary kamieniami przez (najczęściej) grupę ludzi.
Przykład – kładziemy karpia w przedpokoju i rzucamy w niego cegłą. W warunkach w których nie mamy cegły – rzucamy pantoflami do momentu aż ustaną oznaki życia.

Powieszenie – kara śmierci polegająca na założeniu na szyję pętli zaciskającej się pod ciężarem ciała.
Przykład – wyjmujemy karpia z wanny. Wieszamy go na sznurku do pieczenia mięs lub na krawacie. Krawat może być biało czerwony.

Uduszenie – kara śmierci polegająca na duszeniu przy pomocy rąk, sznurka lub garoty.
Przykład – kładziemy karpia na desce do krojenia. Zaciskamy na nim nasze dłonie i zaczynamy ściskać. Czynność dla pewności powtarzamy. Zawsze możemy użyć do pomocy np. sznurówek.

Ścięcie – kara śmierci polegająca na odcięciu głowy od reszty ciała.
Przykład – kładziemy karpia na stole. Robimy zamaszysty zamach nożem i odcinamy głowę.

Rozstrzelanie – kara śmierci polegająca na uszkodzeniu ciała (organów) poprzez pojedynczy lub wielokrotny strzał.
Przykład – podwieszamy karpia na drzwiach od łazienki. Strzelamy z wiatrówki do uzyskania efektu.

Zagazowanie – kara śmierci polegająca na oddaniu istoty do komory z trującym gazem.
Przykład – Wrzucamy karpia do wanny i pozwalamy mu się przez tydzień zaszlamić. W sytuacji pływania ryby bokiem możemy uznać, że osiągnęliśmy sukces.

Rażenie prądem – poddajemy istotę uporządkowanym ruchom ładunków elektrycznych.
Przykład – Wrzucamy suszarkę do wanny z karpiem.

Utopienie – kara śmierci polegająca na całkowitym zanurzeniu istoty i odcięcie dostępu do tlenu.
Przykład – wrzucamy kilka karpi do niewielkiego zbiornika z wodą np. garnka, miski czy wiaderka.

Zrzucenie z wysokości – kara śmierci polegająca… na zrzuceniu ofiary z wysokości.
Przykład – podrzucamy (nie łapiąc!) karpia do momentu zgonu.

Oprócz tradycyjnych metod zagłady możemy stosować równieżukrzyżowanie, spalenie na stosie, łamanie słoniem, ćwiartowanie żywcem, nabicie na pal, rozerwanie końmi, powieszenie na haku (za żebro-ość?), ugotowanie (zwykle w oleju), obdarcie ze skóry, zagłodzenie, rozszarpanie i pożarcie przez zwierzęta (np. lwy, psy), zmiażdżenie czy łamanie kołem.

Jeżeli stosowałeś którąś z powyższych metod prosimy położyć rękę na blacie kuchennym. Odliczyć do dziesięciu i wbić sobie w nią widelec. Przyjemnie? Pewnie nie. Ryba też czuje. Jeżeli już ma dojść do mordu starajmy się nie potęgować jej cierpienia.

 

źródło, inspiracja i zerżnięcie tekstu z wikipedia.org

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.