NACJONALIŚCI zbroją się na potęgę. Policja nie wie jak zatrzymać proceder!

0
1025
źródło pixabay.com (CC0)

Nacjonaliści w całym kraju zbroją się przed „napływającą lewacką falą”. Producenci sprzętów zacierają ręce z powodu wpływów. Policja choć podjęła próbę walki ma związane ręce. Sprawę obserwują służby.

Strony internetowe producentów nie były przygotowane na tak ogromny ruch. Przekierowanie kupujących na zewnętrzne portale aukcyjny tylko zwiększyły tabakę.

Ilość zamówień jest przerażające. Aktualnie pracujemy na trzy zmiany, zatrudniamy dodatkowy personel do obsługi paczek. Każdy kto zamówi sprzęt, otrzyma go w możliwie najkrótszym czasie. – twierdzą przedstawiciele producenta.

Sprawie przygląda się policja. Prokuratura Generalna wyznaczyła osobę do koordynowania działań. Niestety, aktualnie brak dowodów pozwalających na wszczęcie postępowania i zatrzymanie przedostającej się masy sprzętu na ulice.

Jedyną poszlaką w nasilającym się konflikcie „prawako-lewakowym” jest fakt, że rowerek biegowy nie posiada pedałów, które kręcą się podczas jazdy.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.