MS: nie planujemy kar z 18-latką. Karany będzie stosunek sam w sobie.

0
1292
źródło pixabay.com

Ministerstwo Sprawiedliwości dementuje plotki wysnute przez media. Zbigniew Ziobro nie zamierza przeprowadzić reformy podnosząc wiek „dozwolonego stosunku” z małoletnią kobieta.

MS przesłało oświadczenia do wszystkich liczących się portali. Wynika z niego, że informacja wniesiona przez media, w całości była nieprawdziwa.

W ciągu ostatnich kilku godzin, prawie wszystkie serwisy informacyjne przygotowały sprostowania na podstawie przesłanego komunikatu.

Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej zaznaczył, że bezzasadnym jest zmienianie granicy wieku seksu z małoletnią za który grozi kara pozbawienia wolności.

W przygotowanym projekcie ustawy, seks zostanie całkowicie zakazany. Do stosunku może dochodzić maksymalnie raz w miesiącu, w czasie dni płodnych kobiety. Partnerka nie może zostać doprowadzona do grzesznego orgazmu, a nasienie mężczyzny w całości pozostać w jej łonie.

Prawicowi działacze organizacji pozarządowych biją brawo pomysłowi, ale wprowadzają lekką liberalizację proponowanego prawa. Ilość stosunków może zostać zwiększona o ile miejscowy proboszcz wyrazi na to zgodę.

Projekt otrzymał pełną aprobatę kleru.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.