MON: „apel smoleński” zostanie odczytany przed każdym skokiem narciarza!

0
6151
źródło pixabay.com (CC0)

Prezydent, na wniosek Ministra Obrony podpisał dekret dotyczący rozszerzenia ilości odczytów apelu smoleńskiego. Przed każdym skokiem podczas eliminacji pucharowych, odbywających się na terenie RP, oficer polityczny odczyta przygotowaną formułę.

Skoki narciarskie cieszą się ogromną oglądalnością. Dodatkowo, świetne wyniki sportowców powodują, że przed telewizorami zasiadają całe rodziny. W związku z taką sytuacją musieliśmy podjąć decyzję o wprowadzeniu obowiązkowych, dodatkowych odczytów – napisał rzecznik Ministerstwa Obrony.

Organizatorzy skoków narciarskich na terenie Polski odmawiają komentarza w sprawie. Niestety, nie zaprzeczają podjętych przez polityków decyzji.

Ku zdziwieniu rządzących, wprowadzona zasada, wyjątkowo nie podzieliła społeczeństwa. Wszyscy uważają twórcę genialnego pomysłu za durnia i ćwoka.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.