MON na nowo wyposaży żołnierzy. Dostawa dla piechoty już dotarła do jednostek!

0
1292
źródło pixabay.com (CC0)

Umowę na dostawę nowego wyposażenia podpisano w minioną środę. Choć zamówienie przekracza możliwości finansowe MON, żołnierze jeszcze w tym roku otrzymają broń która powstrzyma każde zagrożenie. 

Producent nowego uzbrojenia stanął na wysokości zadania. Modułowy projekt dzięki nowoczesnej technologii spełnił potrzeby wszystkich rodzajów wojsk.

Różańce, święte obrazki oraz medaliki trafią w ręce żołnierzy jeszcze w tym roku. Zgodnie z harmonogramem dostaw pierwsza transza różańców już znalazła się w jednostkach piechoty.

Szef MON zapewnił, że zamiana konwencjonalnej broni na pobłogosławione dewocjonalia pozwoli zapanować Polsce podczas bitw na każdym froncie.

Niezawodność rekompensuję cenę która choć wysoka (ok 12 tysięcy złotych za zestaw – habit, różaniec, obrazek oraz pobłogosławiony medalik), stwarza pozory bezpieczeństwa.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku