MON dozbraja obywateli. Minister: Musimy być gotowi na odparcie wrogiego wojska!

0
920
źródło pixabay.com (CC0) / By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org

Po zamachu na polskiego Konsula na Ukrainie MON podjęło strategiczne dla obronności kraju decyzje. W ciągu 48 godzin rozpocznie się na ulicach rozdawanie broni oraz pancerzy celem przygotowania obywateli do odparcia wrogiej armii.

Komunikaty o przygotowaniu broni oraz wyposażenia zostały rozesłane po jednostkach wojskowych w całym kraju. Pełna mobilizacja ma nastąpić jeszcze tej nocy.

Żandarmeria Wojskowa wraz z jednostkami ochrony stara się zgromadzić arsenał dla jak największej ilości ludzi.

W Centrum Dowodzenia przygotowywane są tak zwane zestawy startowe, czyli podręczniki skróconego użytkowania wszystkich wydawanych cywilom przedmiotów.

Do stworzenia oraz zredagowania dokumentów zagoniono historyków, specjalizujących się w zdarzeniach militarnych XIX oraz XX wieku.

MON z powodów braków sprzętowych wyda cywilom pistolety skałkowe, rewolwery kapiszonowe, lance, zbroje, szyszaki i wszystko co uda się zgromadzić z magazynów muzealnych.

Do pracy została zagoniona również Wytwórnia Papierów wartościowych, która w ciągu kilku godzin ma naszkicować i wyprodukować 100 tysięcy sztuk pistoletów origami. Kartonowa broń ma być wydana dla zmylenia wywiadu obcych mocarstw.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.