Moje miasto, a w nim… spadła sprzedaż gumek, wzrosła lubrykantów!

0
1304
źródło canva.com

Rząd obiecał, rząd spełnił. Opozycja (czyli poprzedni rząd) krzyczała, że w budżecie nie ma kasy na akcję 500 pln na każde (czy nawet drugie dziecko). Gdy obecny rząd hajs znalazł, to poprzedni krzyczy, że nie wolno dawać kasy z restrykcjami (np. drugie dziecko i w górę), bo ONI znajdą środki na wypłacenie pieniędzy każdej rodzinie posiadającej już jedno dziecko. Entliczek, pętliczek, a jak to wygląda w praktyce sprawdził nasz redaktor.

Statystyki sprzedażowe koncertów zajmujących się produkcją gum, które często przy okazji swej głównej produkcji opon, robią dodatkowo np. kondomy od początku roku –  notują ogromne straty. Zaczęło się od konsumenta. Sprzedaż prezerwatyw zaczęła maleć każdego dnia nowego roku lecąc na łeb na szyję w porównaniu do ubiegłych lat. Już teraz wiadomo, że posiadając 6-tkę dzieci i biorąc rozwód z mężem mają prawo do takiej ilości świadczeń, że można leżeć do góry dentką i tylko inkasować pieniądze co miesiąc wypłacane przez samorządy. Dodatki mieszkaniowe, socjalne etc mogą przebić kwotę kilku tysięcy złotych. Oprócz kasy otrzymamy pierwszeństwo do żłobków, przedszkoli, dofinansowania do obiadów i wycieczek… Nic, tylko zostawiać rodziny przez facetów, którzy mają problem z wiązaniem końca, z końcem. Mężczyzno! Rzucaj żonę i dziatki swoje – jak uciekniesz za granicę, a nie masz żadnej rodziny, którą może zlicytować komornik, to jeszcze z Funduszu Alimentacyjnego wpadnie 300 pln na każde dziecko.

A jaka jest reakcja pewnej starszej osoby z kiosku w centrum Warszawy? Zapytaliśmy o zdanie Panią Krysie. Od 40 lat prowadzącą kiosk pewnej znanej sieci…
Teraz to już nawet gumek dziurawić się nie opłaca. Dwie paczki leżą i gniją na półce. Jak ktoś odważny kupi to i tak zapewne na pindolku sparcieją i pękną. Na stare lata ostatnią przyjemność mi zabralimówi zrozpaczona kobieta.

Podobno w jednej z warszawskich korporacji zauważono nawał zwolnień z pracy, składanych przez kobiety, które po przeliczeniu czasu swojej pracy i godzin poświęcanych poza etatem w stosunku do zarabianych pieniędzy stwierdziły, że nie ma dłużej sensu doinwestowywać zagranicznych, czy też rodzimych ale równie wyzyskujących firm.

Wzrost sprzedaży notują za to sex shopy. Lubrykanty, pejcze, przyssawki, ssawki, wibratory, masażery pochwy, kulki analne i inne potęgujące wrażenia zabawki sprzedają się ja szalone. W końcu, po kilku latach wspólnego smyrania, należy zainwestować w środki, które spowodują, żeby dzieci było więcej. By żyło nam się lepiej.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.