Ministerstwo Zdrowia: Wypowiedzi Terlikowskiego muszą zaczynać się od…

0
1227
źródło pixabay.com

Ministerstwo Zdrowia w końcu zajęło się redaktorem Terlikowskim. Jego wypowiedzi, skrajnie uderzające w kobiety, mniejszości religijne, homoseksualistów oraz lewaków doprowadziły opinię publiczną do wrzenia.

Na wniosek społeczny Ministerstwo Zdrowia podjęło radykale kroki i nałożyło na redaktora obowiązek używania specjalnych klauzul przed każdą wypowiedzią.

Uchwała wchodzi w życie, w poniedziałek 3 października 2016 roku. Od tego dnia wszystkie wypowiedzi Terlikowskiego muszą zaczynać się od jednego z poniższych wyrażeń:

  • czytanie Terlikowskiego wywołuje kurczenie jąder lub świerzb macicy
  • popieranie słów Terlikowskiego może wywołać zespół downa
  • analizowanie wyrażeń użytych przez Terlikowskiego jest zabójczo niebezpieczne dla rogówki oka
  • słuchanie wypowiedzi Terlikowskiego może wywołać palpitację serca

Jak twierdzą eksperci, nałożony obowiązek przestrzegania społeczeństwa przed zapoznaniem się z podobnymi wypowiedziami zminimalizuje negatywne nastroje obywatelskie oraz częściowo zahamuje wzrost agresji w mediach społecznościowych. W szczególności na fanpage’u Terlikowskiego.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.