Miejsce na plaży? Jest na to sposób nawet jak wstaniesz po 8.00!

0
1536
źródło pixabay.com

Agata Młynarska ostatnimi dniami ostro skrytykowała rodzimych panów Januszów i panie Grażynki, które w pocie czoła walczą w kolejkach o drogie gofry, mrożone ryby i kawałek miejsca na plaży. Na szczęście to już przeszłość.

Bombini – kostium kąpielowy przeznaczony do zdobywania miejsca na plażach. Ubranie noszone przez Grażynki plażowania najczęściej w okolicach Półwyspu Helskiego. Ostatnio popularny w Kołobrzegu oraz coraz bardziej rozpoznawalny w Szczecinie.

Na pomysł stworzenia Bombini wpadła Grażyna, która zauważyła, że widząc osobę biegnącą w ten sposób po plaży, może przegonić jednostki zajmujące najlepsze miejsca.

Dla dodatkowego efektu można krzyczeć (oczywiście po polsku, aby wszyscy zrozumieli!) „Bóg jest wielki”.

Turkanat – męskie nakrycie głowy wymyślone przez męża pani Grażyny, Janusza. Sprzedawany w zestawie z Bombini i samoopalaczem powoduje dodatkowe wzmocnienie efektu.

Do zestawu dołączony jest plastikowy karabin kałasznikowa oraz siatka granatów.

Producent zaleca rozwagę w korzystaniu z zestawu „Super Plażowicz”, ponieważ w niektórych przypadkach może on powodować efekt jojo. Osoby „wygonione” z miejsca nie widząc dalszego zagrożenia, mogą wrócić i obić posiadaczowi zestawu ryja.

Osoby, które udostępnią ten post otrzymają 15% rabatu na zakup zestawu online!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamtw.