MEN: Masturbacja powoduje porost włosów między palcami oraz może wywołać ślepotę!

0
4594
źródło pixabay.com (CC0)

Katecheci prowadzący zajęcia w szkołach publicznych otrzymają nowe, bardzo ważne zadanie. Decyzją MEN zastąpią nauczycieli wykładających etykę oraz wychowanie seksualne!

Katecheci będą mieli pełne ręce roboty. Wszystko za sprawą zmian programowych, które właśnie zostały ogłoszone. W publicznych szkołach ten sam nauczyciel będzie prowadził zajęcia z wychowania seksualnego, etyki oraz religii!

Decyzje ministerstwa o połączeniu zajęć zmusiły do szybkiego stworzenia materiałów, którymi będziemy mogli się posługiwać. Zapewne są w nich pewne nieścisłości, ale zostaną one z biegiem czasu skorygowane. – mówią katecheci.

Podczas chrześcijańskiego wychowania seksualnego uczniowie dowiedzą się min. o tym, że masturbacja powoduje porost włosów miedzy palcami, w niektórych przypadkach ślepotę a nawet śmierć.

Czuwanie nad transparentnością zajęć powierzono kuriom, które na ten cel otrzymają dofinansowanie z rządowych środków specjalnych.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku