Mateusz Kijowski przekonał tysiące złoczyńców do rejestracji firm w Polsce!

0
1012
źródło pixabay.com / freshoo.com via Foter.com / CC BY

Mateusz Kijowski, lider KOD znalazł się w impasie. Stworzona przez niego organizacja została podzielona na stronnicze obozy. On sam peroruje w swojej obronie, zyskując nowych sympatyków.

Setki kobiet i mężczyzn ustawiły się pod Urzędami Skarbowymi w całej Polsce. Po założeniu firm, czekają z oświadczeniami VAT-R uprawiającymi do zostania tak zwanymi „vatowcami”.

Wszystko za sprawą Mateusza Kijowskiego, który w obronie demokracji użył tezy, którą podchwycił tzw. półświatek. W końcu stwierdzenie – złodziej, nie wystawia faktur – brzmi co najmniej pysznie!

To było jak grom z nieba. Facet, który przewodzi tysiącom i broni demokracji nie może się mylić – twierdzą ludzie oczekujący otwarcia drzwi urzędu.

Jak dowiedział się TheOnionDaily, po załatwieniu wszystkich formalności, każdy włamywacz, złodziej, krawiec a nawet cyngiel będzie wystawiał faktury.

Osoby, które obawiają się zostać złapane na „gorącym”, grupowo występują o dopłatę do zakupu przenośnych kas fiskalnych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.