Masz stare auto a marzy Ci się fura za kilkanaście tysiaków? Wiemy jak ją zdobyć!

0
1480
źródło pixabay.com (CC0)

Niektórym ludziom ciężko przełknąć gorzki smak porażki. Gdy sąsiedzi kupują nowe auta, otrzymują awanse i remontują domy, oni gniją niezadowoleni. Na szczęście jest sposób odmienienia życia, kupna auta i zmiany perspektywy na lepszą.

Na początku należy zaopatrzyć się w jakiekolwiek auto. Nie musi to być mercedes. Oczywiście, im samochód większy (a w przypadku ww. marki dodatkowo z celownikiem) zawsze będzie trochę łatwie dopiąć swego, niż jakimś tam zwykłym, małym szerszeniem.

Następnie należy śledzić konta społecznościowe któregoś z polityków partii rządzącej. Najbardziej popularni są aktualnie Kaczyński, Duda, Szyszko, Macierewicz, oraz Szydło.

Po namierzeniu któregoś z polityków, należ przygotować zasadzkę.

Gdy kolumna przewożąca dygnitarzy pojawi się na horyzoncie, wystarczy wcisnąć gaz do podłogi. Powinno się celować w auto jadące po środku. Wyjątkiem są właścicieli pojazdów typu tarpan, start etc. Oni z pełną skutecznością mogą jechać na czołowo z pierwszym pojazdem.

Po wypadku ogłaszamy w mediach społecznościowych, że kierowca BOR był pijany, kolumna jechała lewym pasem, a polityk, wyszedł z auta grożąc „sprawcy” śmierciom.

W tym czasie należy poprosić, aby któryś z bezrobotnych znajomych (najlepiej mieszkańców Anglii) ogłosi zbiórkę pieniędzy, celem zebrania środków na nowego szrota.

Ostatnim punktem jest wygodne rozprostowanie kości w fotelu i liczenie kasy wpłaconej przez internautów na portalach crowdfunding’owych.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.