Masz ochotę na 500+ w praktyce? Nietypowe ogłoszenia zasypują internet!

0
2031
źródło pixabay.com

Internet jest miejscem anonimowym tylko teoretycznie. Praktycznie każda strona, wpis i logowanie zapisywane jest na milionach serwerów rozmieszczonych na całej kuli ziemskiej. Prawodpodobnie dowie się o tym kilka dziewcząt, które celem poprawy swego życia zaczęły poszukiwać mężczyzn do kopulacji zarobkowej.

Kopulacja zarobkowa jest nową formą zarabiania pieniędzy w Polsce. Nie chodzi nawet o pieniądze wyłącznie z programu 500+, który dzisiaj jest, jutro może zniknąć. Sprawa rozchodzi się o punkt zaczepienia, dzięki któremu młode Polki mogą przyciągnąć do siebie zagranicznych „sperm developerów”.

Statystyki mówią o setkach kobiet, które żyją z alimentów wypłacanych przez mieszkańców Unii Europejskiej na swoje Polskie potomstwo.

Często wyjazd służbowy, wycieczka czy wypad krajoznawczy, który miał być finalnie zakrapianą imprezą – kończył się seksem bez zabezpieczenia w hotelowym pokoju. Po wszystkim, śpiącemu robiono kilka „selfie” i przez totalny przypadek skanowano „paszport”. Imprezowiczka odczekiwała następnie kilka tygodni, a gdy wiedziała już, że jest w ciąży, informowała kochanka o niechybnym nadejściu na świat ich potomstwa.

Ponieważ w większości przypadków wybierani byli mężczyźni żonaci i managerowie międzynarodowych koncertów, oni sami nie chcąc skandalu wysyłaja do Polski co miesiąc pieniądze, które jedną stronę mają uciszyć, drugą zadowolić.

Ponieważ takie sytuacje m.in. w Krakowie stały się istną plagą, coraz mniej dziewczyn trafiało facetów, którzy nawet pijani chcieli „kończyć w środku”.

Program 500+ to genialna sprawa. Super kiecka, dobre buty, śliczny makijaż. Siedze, piję drinka, żalę się takiemu facetowi, że szukam dobrych genów, bo teraz mogę zajść w ciąże i voila! Każdy idzie się ze mną przespać! Najlepsze jest to, że wytoczę mu proces dopiero gdy program 500+ się skończy. W końcu swoje dziecko będzie musiał utrzymywać ten co je spłodził, nie? – pisze na jednym z for 28-letnia, Alkonafisza818

Ponieważ sprawa nosi oznaki oszustwa, sprawie przyjrzy sie prokuratura. Każda z osób chcąca w ten czy w inny sposób doprowadzić do oszustwa może spodziewać się kary grzywny w wysokości nawet 3 tysięcy pln jednorazowo!

Średnia kwota alimentów wypłacana przez zagranicznych inwestorów na swoje polskie potomstwo to ok. 5 tysięcy pln… miesięcznie.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.