Macierewicz: polsko-ukraińskie helikoptery będą zapierały dech w piersi!

0
1525
żródło pixabay.com

Minister Obrony Antoni Macierewicz, przekazał mediom plany dotyczące budowy polsko-ukraińskich helikopterów. Spekulanci wojskowi twierdzą, że o ile nie jest to blef, armia RP może stać się militarną potęgą powietrzną.

Musimy zaspokajać potrzeby Polski, przy pomocy rąk rodowitych robotników, w polskich fabrykach, na polskiej ziemi – grzmiał z mównicy Antoni Macierewicz.

Plany przewidują montaż w helikopterach najnowszej technologi. Kilkoma nowinkami technicznymi, którymi już teraz szczyci się MON, będzie m.in. hipernapęd (konieczny do osiągnięcia prędkości nadświetlnej) czy zestaw działek blasterowych, turbolaserów i rakiet jonowych.

Nazwa maszyn ma wzbudzać grozę, a ich widok siać panikę w szeregach wroga. Stąd nazwanie poszczególnych śmigłowców, nazwiskami sławnych polaków.

Dzięki temu rozwiązaniu już w niedalekiej przyszłości w powietrzne przestworza wzbiją się Krystyna Pawłowicz, Lech Kaczyński, Antoni Macierewicz i inni.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.