MacBook AIR – Apple ukrywało informacje o nowym gadżecie do samego końca!

0
2167
źródło pixabay.com (CC0)

Apple już kilka lat temu ubrał wszystkie swoje notebooki na jedno kopyto – Unibody. Eleganckie, łatwe do zachowania czystości oraz kojarzące wszystkie produkty marki. Niewiele osób wiedziało co dodatkowo kryje super obudowa!

Komputery od jabłka są szybsze i wydajniejsze od sprzętu konkurencji. Zawodowy system, który za jednym zamachem rozwiązuje potrzeby Klienta indywidualnego, a zarazem jest skrojony na miarę specjalistów.

Niewiele osób wiedziało o tym, że firma „ugryzionych” już od kilku lat funduje użytkownikom swoich produktów bardzo przydatny, przy okazji skrzętnie ukrywany dodatkowy gadżet, który świetnie uzupełnia maszyny.

Komputery przenośne posiadające ubranko unibody, mają z gruntu wzmocnioną obudowę. To właśnie pod stalową oprawą niektórych komputerów ukryto wagę z elektronicznym wyświetlaczem.

Wystarczy stanąć na komputerze obiema stopami i się wyprostować. Po 6 sekundach, na górnej klapie komputera wyświetli się aktualna waga – mówią polscy dystrybutorzy.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub nas na fejsbuku