Lubisz jeść mięso? Unia Europejska właśnie likwiduje hodowlę zwierząt mięsnych.

0
4142
źródło pixabay.com (CC0)

Unia Europejska podjęła decyzję. Mięso ze zwierząt hodowlanych jest drogie, pełne potencjalnych pasożytów, wpływa na emisję gazów cieplarnianych, a przy okazji stresu traci wartości odżywcze. UE znalazła rozwiązanie tego problemu.

To koniec cierpienia zwierząt. Nasi specjaliści przygotowali e-mięso, które strukturą jest podobne do wyrobu pozyskanego tradycyjną metodą. – twierdzą eksperci.

Mięso laboratoryjne ma bardzo podobny skład witamin oraz mikroelementów co jego naturalny odpowiednik. Dodatkowo zawiera bardzo dużo przyswajalnego białka.

Głównym minusem jest jego smak.

Europosłowie określili podobieństwo wersji naturalnej do e-befsztyka raczej średnio. Wirtualny wyrób dostał miano podróby, śmierdziela, oraz gąbczastego truchła.

Nie lepiej wyszła próba przekonania przypadkowych przechodniów do nowego produkty. Twierdząc, że jest to test nowej potrawy, doprowadzono do wymiotów kilkanaście osób.

W kuluarach parlamentu mówi się o najgorzej przygotowanym projekcie w historii zjednoczonej europy. Mimo błędów oraz paskudnego smaku, e-mięso zastąpi wyroby naturalne już w 2020 roku.

Jak twierdzą eksperci, nie spodziewano się podobnych reakcji. Do celów badawczych użyto wegeburgerów z jednej z okolicznych restauracji dla roślinożerców.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.