Lider zespołu disco polo kręci spoty wyborcze na cmentarzach…

0
1438
źródło - Sławomir Świerzyński

Kandydat PSL, a zarazem lider zespołu disco polo Bayer Full, Sławomir Świerzyński nagrał swój spot na wyborczy na cmentarzu. Podobno w poprzednich dwóch próbach wejścia do składu posła na sejm nagrywał jużna wysypisku czy w klubie ze striptizem.

Obecnie gwiazdor występuje na 7 miejscu, 16 listy w swoim okręgu. Nikt nie spodziewał się, że twórca i lider zespołu Bayer Full wybierze się na cmentarz celem obejrzenia nagrobków i szukania dat zgonu… aby stwierdzić bezsensowność wieku emerytalnego. Działanie miało na celu podkreślenie znaczenia pracy jaką zamierza włożyć Sławomir Świerzyński aby skrócić wiek emerytalny wprost proporcjonalnie do ilości urodzonego potomsta.

źródło - Sławomir Świerzyński
źródło – Sławomir Świerzyński

Podobno następne spoty miały zostać nagrane m.in.w krematorium, oczyszczalni ścieków czy wytwórni filmów porno. Niestety pierwsza produkcja po fali oburzenia wywołanej przez mainstreamowe media można obejrzeć wyłącznie TUTAJ.

Celem zmniejszych strat moralnych obejrzaną produkcją proponujemy nagranie z festiwalu disco polo i utwór Majteczki w kropeczki zespołu Bayer Full. Za przyszłego posła trzymamy kciuki. Nad kołdrą.

https://youtu.be/-TPmfo-Ex70

źródł Pikio.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw