Legia vs Real – najważniejsza jest strategia, działanie i zgrany zespół!

0
863
źródło pixabay.com

Gdy Legia zremisowała z Realem, świat polskiej piłki wstrzymał oddech. Wszystko za sprawą strategii opracowanej przez największe autorytety PR.

Gdy Wojskowi wchodzili na murawę wiele osób obawiało się, że znowu przegramy. Na dodatek wieloma punktami. Najprawdopodobniej nie strzelając ani jednej bramki. Musieliśmy zaskoczyć kibiców – mówi przedstawiciel działu PR polskiej drużyny.

Zaprzyjaźnione z piłkarzami media donoszą, że wprowadzony w życie plan podczas spotkania Legii z Realem był ściśle tajny.

Zadanie, zlecone przez specjalistów wydawało się być proste. Bardzo słabo rozegrać najlepiej oglądane mecze. Napuścić kibiców na siebie. A gdy już wszystko będzie w totalnym bagnie – zremisować. Wywołując efekt nazwany przez specjalistów „wow”.

Fala szczęścia i miłości rozlała się po trzustkach wiernych kibiców. Nikt nie pamięta o słabych meczach, ani gównianej strategii tłumaczonej niezgranym zespołem.

Ale remis… teraz… w takich okolicznościach? to brzmi co najmniej dumnie!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.