Lech Wałęsa udzielają wywiadu wspomina wykop.pl. To są prości ludzie, też im się należy.

0
1705
źródło canva.com

Prezydent Lech Wałęsa znany jest ze swych arcymistrzowskich wywiadów. Ostatnio spotkał się z dziennikarzami aby poruszyć temat „teczek Kiszczaka”. Przy okazji wypowiedział się nt. Wykopowiczów, swojego bloga oraz UBeckich podchodów.

Co Pan sądzi nt KODu?

W manifestację (KOD przy. red) włączę się później. To nie jest jeszcze czas na Wałęsę. Także jestem duchem, jestem ciałem, nie, nie ciałem zupełnie nie, natomiast będę z nimi, dlatego, bo to co się dzieje w Polsce, a chyba będzie gorzej wymaga aby bronić wolności i demokracji. Będę ją bronił!

Co Pan sądzi nt serwisu wykop.pl oraz wykopowiczów?

Takie tam, mi się bardzo podoba. Tam są prości ludzie oczywiście, może robiom to zbyt prostom, ale im też się należy jakieś takie i dyskusje.

Na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji przyszło kilka tysięcy osób. Spodziewał się Pan tego?

Cieszę się, że pamiętają o mnie i jednak trochę mi wierzą. Nie wierzą w Kiszczaka i bezpiekę także to napewno cieszy.

Przepraszam ale pytamy o manifestację KODu, nie o Pana… No nieważne. Więc co Pan sądzi o dokumentach?

Jak patrzę na te papierki to nieźle to zrobili. No ja myślałem, nie widziałem… to znaczy ja nie widziałem jeszcze tego. To co widzę w internecie. Myślałem, że mi chociaż grzecznościowo to wyślą ale boją się, że ja wszystko wykażę bo są tam nazwiska, których w ogóle w życiu nie widziałem, i są te trzy dokumenty, które zostały wcześniej, były uznane za sfałszowane, ale jestem przekonany, że wszystkie są sfałszowane.

Czyli nie widział Pan ich ale, wie Pan co tam się znajduje?

Jak trzeba będzie o znowu poprowadzę lud na barykady!

Dziękujemy za wywiad.

Solidarność!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.