Kupujesz nieruchomość? Zwolnienie od podatku może być na wyciągnięcie ręki!

0
1465
źródło pixabay.com (CC0)

Rząd podjął decyzję. Należy naród odciążyć i wyrównać szanse. W związku z podjętymi przez PiS zmianami, najbiedniejsi zyskają najwięcej! Sprawdź czy kwalifikujesz się do grupy najbardziej uprzywilejowanej!

Projekt ustawy przewiduje wyrównanie szans miedzy bogatymi a najbiedniejszymi obywatelami RP. Ma być równo i sprawiedliwie! – mówią politycy

Według obranej przez rządzących strategii, osoby najbiedniejsze otrzymają najwięcej. Niestety, mimo wspaniałych planów, sam pomysł może wydawać się co najmniej szalony.

Według obranej zasady, bezrobotni, a więc ci, którzy składek nie odprowadzają, otrzymają zwolenienie od podatku dochodowego. Dodatkowo uprzywilejowaną grupą będą bezdomni. Oni z kolei mogą liczyć na zwrot VATu z zakupionej przez siebie nieruchomości.

Nieco gorzej będą mieli najbogatsi, którzy mogą osiągnąć próg podatkowy wynoszący 100% zainwestowanych środków!

Na szczęście, konstytucjonaliści orzekli, że nie da się określić górnej granicy bogactwa. Przy odpowiednim argumentowaniu, najbogatszym znowu uda się uciec od płacenia podatku.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.