KUP BILET! SexMasterka i Funky Filon wyruszają w trasę koncertową!

0
6493
źródło pixabay.com (CC0)

Z początkiem maja SexMasterka i Funky Filon wyruszają na trasę koncertową promującą najnowszy krążek piosenkarki o nazwie „Poka Sowę”. Album osiągnął rekord internetowej przedsprzedaży największych sklepów muzycznych.

W ciagu 24 godzin od ogłoszenia premiery pierwszego, premierowego krążka „Poka Sową”, osiągnięto próg 500 tysięcy wpłat. Internetowe sklepy twierdzą, że to nie koniec i czekają na zaksięgowanie kolejnych przelewów.

SexMasterka na trasę koncertową wyruszy ze znanym raperem Funky Filon znanym między innymi z hitów takich jak „Mała Chinka”. Duet ma na koncie swoje pierwsze próby i występ przed inwestorami, którzy zaakceptowali projekt.

Według ekspertów muzycznych do końca 2017 roku płyta ma szansę pobić rekord sprzedaży ustawiony przez zespół The Beatles. Jak mówi sama artystka – rekord jest na wyciagnięcie sowy!

Duet w ramach trasy promocyjnej odwiedzi między innymi Warszawę, Gdańsk oraz Poznań by następnie wyruszyć w tournee po Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji Mniejszej.

https://www.youtube.com/watch?v=4dvvcaILqyg

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.