Kubica, Kajetanowicz, Hołowczyc w niedzielę na Warszawskim Służewcu!

0
1208
źródło canva.com

Już 17 stycznia (niedziela) na Warszawskim torze Służewiec odbędzie się pierwsza eliminacja cyklu Winter Cup 2016. Ponieważ jest to największa tego typu warszawska impreza nie mogło się obyć bez gwiazd polskich rajdów. W czołówce startowej zobaczymy Roberta Kubicę, Kajetana Kajetanowicza oraz Krzysztofa Hołowczyca. 

Dzięki wieloletniej współpracy ze sponsorami udało się przygotować to wydarzenie z pompą jakiej dotychczas nie było. W loży honorowej stołecznych wyścigów zasiądą m.in. Michel Platini, Angela Merkel oraz… Donald Tusk!

O wydarzeniu mówią sami sportowcy wyłącznie w superlatywach. Jest ogień, tysiące kibiców, wspaniały catering, wata cukrowa oraz najważniejsze – sportowe emocje, które udzielają się wszystkim.

W zeszłym roku ścigały się nawet matki z dziećmi w wózkach. Jedna została zdyskwalifikowana za kilkukrotne przekroczenie fotokomórki przed sygnałem startowym – cieszą się organizatorzy, dodając – w 2017 roku prawdopodobnie stworzymy nawet taką klasę. Już poprosiliśmy Związek Sportów Motorowy o przygotowanie regulaminu oraz zorganizowano punkt kontroli „aut”.

Jak nieśmiało twierdzą organizatorzy (nie jest to potwierdzona informacja) dla kobiet stworzono klasę „makeup”. Dodawane będą punkty za umalowanie twarzy, po ustawieniu samochodu w linii startu do momentu sygnału startowego (liczone będą cm kwadratowe).

Przypominamy:
17 styczeń 2015 (niedziela)
Miejsce: Teren Wyścigów Konnych w Warszawie
Liczba uczestników: 100 (+ lista rezerwowa)

Do zobaczenia w niedzielę!

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.