Księża na niebieskich kogutach? Rząd nada duchownym dodatkowe uprawnienia!

2
10182
źródło pixabay.com (CC0)

Samochody duchownych zostaną wyposażone w sygnalizację dźwiękową oraz świetlną. Zadania realizowane przez biskupią gwardię będą ściśle określone w ustawie o służbach specjalnych.

Niebieskie koguty na cywilnych samochodach duszpasterzy pojawią się jeszcze w tym roku. Pojazdy zostaną uprzywilejowane zgodnie z realizowaniem planu Macierewicz-Rydzyk na mocy którego powołano nową służbę specjalną.

Biskupia Gwardia zwana przez oficerów służb specjalnych „czarnymi płaszczami” zostaje powołana celem realizowania zadań społeczno-taktycznych.

Czarne płaszcze otrzymają uprawnienie do inwigilacji oraz kontroli obywateli. Dodatkowo każdy z gwardzistów zostanie przeszkolony w zakresie widzenia oraz wywoływania „złego”.

Osoby u których będzie istniało podejrzenie opętania zostaną przetransportowane do siedziby gwardzistów celem przesłuchania oraz ewentualnego osądzenia. W przypadku udowodnienia winy, skazany zostanie niezwłocznie spalony na stosie.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku

2 KOMENTARZE