Kosmici zaatakowali planetę! Wiemy skąd pochodzą i co chcą uzyskać!

2
1861

Bolid, który pojawił się w sobotę około godz. 19 na niebie, pochodził z roju meteorów o nazwie Taurydy Północne. Taką informację podają eksperci z polskiej Pracowni Komet i Meteorów. Niestety okazało się również, że jest to najgorszy ze scenariuszy jaki mógł zostać napisany dla naszej planety.

Taurdydzi to plemię kosmitów konsumujących ciała swoich wrogów. Przeciwnikiem natomiast jest… każda żyjąca postać w szeroko rozumianym wszechświecie. Po zdobyciu planety oraz rozpoczęciu kolonizacji wszystkie organizmy są przerabiane na wysokogatunkowy, wyskokowy płyn przypominający ziemski alkohol. Z relacji naocznego światka wynika, że Taurdydzi gdy dostali się na planetę porośniętą kaktusami zrobili z nich… Tequilę posiadającą aż 89% alkoholu!

źródło Flickr.com autor kevin doole
źródło Flickr.com autor kevin doole

Jeden z gwiezdnych supermarketów zaznaczył już, że na wiosnę w jego ofercie znajdzie się kilka produktów, które będą serwowane klientom w restauracji przy patio m.in. będzie to Wieprzówka (wódka z polityków), Pejsówka (koszerna wódka) czy wyszukana w swoim smaku Kaczorówka (wódka antyemigracyjna).

Kosmici po wystosowaniu kosmicznego informatora, w którym zaznaczyli co chcą zrobić z planetą Ziemią po jej zdobyciu – zgromadzili się na placach i polach, próbując oddać najeźdźcom materiał do produkcji alkoholu.

Trochę się politycy opierali przed skrępowaniem, ale od dłuższego czasu mieliśmy na to ochotę. Jak dobrze pójdzie to UFOKI dadzą nam spokój i polecą do siebie. My co kilka lat oddamy im chętnie nowy materiał do produkcji tej luksusowej wódy. Podbiją planetę to wódę napędzą raz i kropka. Przylecą za 4 lata to oddamy im tych polityków, którzy nie dotrzymali obietnic. Resztę to niech zabierają w całości. – powiedział zapytany uczestnik pikiety.

Taurydzi zaproponowali, że dodatkowo zabiorą ze sobą wszystkich, którzy sprzedają (oraz konsumentów!) przy cmentarzach watę cukrową oraz balony. Zgromadzeni na tę informację zareagowali niesamowicie spokojnie. Pokiwali głowami i przygotowali wielki napis „deal”.

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.