Partia KORWIN zmieni nazwę na… Pokemon tylko Polska.

0
1137
źródło partiakorwin.pl

Partia KORWIN zmienia nazwę na Pokemon tylko Polska. Jak twierdzą PRowcy partii, wszystko jest dziełem przemyślanych badań fokusowych. Poparciem tezy ma być ogromne zainteresowanie internautów w wieku 12-15 lat.

Skoro i tak nie możemy wejść do składu rząd, postanowiliśmy wyhodować sobie nowy wierny elektorat. Kilka lat i na pewno się to uda! – mówi prezes Korwin Mikke

Z informacji przekazanych nam przez biuro prasowe ex partii KORWIN, prowadzone są starania o wprowadzenie do gry kilku nowych, ekskluzywnych pokemonów. Między innymi Janu’uszu oraz Wiplerrino.

Zarząd partii twierdzi, że w razie klęski wprowadzanej idei, mają nazwy zastępcze. M.in. takie jak „Facebook”, „Twitter”, „Selfie” oraz inne, równie dobrze rozpoznawalne.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.