Kordon policji pod kwaterą Prezesa TVP. Wszystko przez doniesienia o zamachach!

0
4013
źródło pixabay.com (CC0)

Władze TVP mają problemy z finansowym ustabilizowaniem spółki. Wszystko wskazuje na to, że konkurencyjne media o zagranicznym kapitale starają się utopić Polskę w medialnych chaosie.

Służby specjalne, snajperzy oraz pirotechnicy obstawili kwaterę głową prezesa TVP. Nie zapomniano o oddziałach regionalnych do których wydelegowane piesze patrole.

Działanie na taką skalę było niezbędne do zabezpieczenia mienia oraz zdrowia pracowników TVP. Do ich ochrony wydelegowaliśmy najlepszych oficerów. – potwierdził rzecznik KSP

Zagrożenie wywołane alarmem wszczętym przez KRRiT wydaje się bardzo poważne. Wskazuje na to dramatyczna sytuacja finansowa TVP, której nie pomaga poprawiona ramówka ani genialne decyzje zarządu – co potwierdza działanie kreta oraz obcych służb.

W związku z potencjalnym zamachem na obiektywne i wolne media (TVP) podjęto decyzję o zaniechaniu badań finansowych spółki do czasu zlikwidowania zagrożenia.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.korytkowo.pl to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Polub ten materiał na fejsbuku