Konsorcjum chciało kupić Allegro, okazało się, że adres został zreprywatyzowany!

0
1255
źródło allegro.pl

Konsorcjum złożone z giełdowych gigantów zrobiło zrzutkę celem nabycia serwisu Allegro.pl. Kwota, którą zaproponowali to, bagatela, 3,25 miliarda dolarów czyli mniej więcej 13 miliardów złotych.

Niestety, świetny interes przejdzie koło nosa biznesmanom. Okazało się, że zatrzymana przez CBA Marzena K. zreprywatyzowała adres www.allegro.pl

Pierwszy raz spotykamy się z podobnym problemem. Ciężko określić, czy adres internetowy podlegał dekretowi Bieruta oraz do kogo należał przed 1945 roku – mówią pracownicy Ministerstwa Sprawiedliwości

Zreprywatyzowany adres, został przekazany stryjecznemu wujowi urzędniczki po przedstawieniu dokumentów, które jednoznacznie stwierdzały, że zakup domeny został zrealizowany i opłacony długo przed rozpoczęciem II Wojny Światowej.

Jeżeli śledczy udowodnią winę kobiecie, może spędzić nawet rok w więziennej celi. Ewentualnie wyjść za kaucją i oddalić się w kierunku wysp Bora Bora.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.