KONKURS: Duda, Szydło, Kopacz, a może Ty polecisz na Maltę?

0
1179

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk zwołał na czwartek 12.11.2015 nadzwyczajny szczyt na Malcie w sprawie uchodźców. Tego samego dnia odbędzie się pierwsze posiedzenie Sejmu VIII kadencji. Wszyscy politycy  są tak podkręceni sprawę, że nie mogą wybrać osoby, która będzie reprezentowała Polaków. W związku z tym prezydent ogłosił KONKURS. Osoba, która wygra poleci na Maltę, odda za nas głos, a w między czasie odpocznie na koszt podatników!

Prezydent powiedział, że obecnie rozwiązanie problemu związanego z reprezentowaniem Polski na szczycie Europejskim to kwestia dobrej woli, ale jeżeli nikt nie chce tej chęci wykazać, to zorganizuje KONKURS na portalu Facebook.com. Osoba, która go wygra otrzyma darmowy przelot wraz z osobą towarzyszącą, zakwaterowanie oraz kilka tysięcy złotych na dowolne wydatki. W zamian musi „przesiedzieć” szczyt i oddać głos w odpowiednim momencie zgodnie ze wskazaniem rządu.

Nie widzę problem w tym kto poleci na Maltę. Widocznie ktoś ma tutaj jakieś problemy i próbuje je kreować, tworzyć. Nie wiem czy jest to związane z kwestiami międzynarodowymi, czy bardziej sprawami wewnętrznymi jednej z partii, ale jeżeli tak to rozwiążemy je szybko za pośrednictwem facebooka – powiedział Duda – KONKURS przeprowadzimy na fanpage’u The Onion Daily – dodał.

Zasady konkursu podała Kancelaria Prezydenta o godzinie 15.30

Wystarczy:
1. Być fanem fanpege’a The Onion Daily
2. Przesłać swoje zdjęcie, najlepiej w patriotycznej pozie
3. Napisać dlaczego to właśnie Ciebie powinien wybrać Prezydent

Podsumujmy. Szczęśliwy wybranek lub wybranka już w czwartek rano poleci samolotem Tupolew Tu-154 na Maltę, aby reprezentować Polskę na szczycie Europejskim. Na wyspie zostanie do końca tygodnia, gdzie bez żadnych ograniczeń będzie mogła wydawać pieniądze z karty kredytowej należącej do Kancelarii Prezydenta.

Skoro mogłam zrobić Antoniego Macierewicza Ministrem Obrony Narodowej, to mogę także wysłać któregokolwiek z Polaków na szczyt Europejski – skwitowała Beata Szydło

źródło TVN24.pl

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.