Kobiety żyją dłużej od mężczyzn. Raport nie potwierdził przypuszczeń naukowców.

0
909
źródło pixabay.com (CC0)

We wszystkich narodach dominuje przeświadczenie, że kobiety są słabą, lub chociaż słabszą płcią. Ku pogardzie tego stwierdzenia dziewczyny żyją dłużej od mężczyzn. Amerykańscy naukowcy postanowili sprawdzić dlaczego tak jest.

Według niektórych teorii wszyscy jesteśmy kobietami. Uszkodzenie chromosomu (XY) powoduje, że na etapie rozwoju DNA zdecydowano, że choć silniejsi, szybsi oraz mądrzejsi (JKM) mężczyźni będą żyli krócej.

Przez wiele lat wydawało się, że krótsze życie mężczyzn spowodowane jest wysoką eksploatacją związaną z cechami, które choć prezentują się wspaniale, w praktyce oznaczają harówkę na rzecz samic.

Społeczeństwa uznawane za cywilizowane wymyśliły nawet mylną teorię na temat męskich genitalni, które w etosie bohatera oznaczają odwagę.

Niestety, jądra mają to do siebie, że są słabe i delikatne. Bycie waginą mogłoby być prawdziwym zaszczytem. W końcu któż bardziej niż ona dostaje łomot?

Badania przeprowadzone przez lekarzy, naukowców oraz specjalistów obaliły założoną teorię w całości.

Okazało się, że kobiety żyją dłużej z jednego prostego powodu. Nie mają żon.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.