Kanapkowy Artysta – praca, prestiż, pensja. Studenci walczą o miejsca.

0
2606

Świat zaroił się od dziwnych stanowisk, których prestiż w nazwie przykrywa tak przyziemne sprawy jak pensja czy minima społeczne, które należy spełniać aby funkcjonować w Polsce w sposób godny oraz spokojny. Czy na pewno?

Po artykule Szymona Ozimka zdecydowaliśmy się przyjrzeć marce SUBWAY i sprawdzić co robi i jak zarabia kanapkowy artysta!

Jak mówi nam wikipedia Artysta to osoba tworząca (wykonująca) przedmioty materialne, lub utwory mające cechy dzieła sztuki. Artysta – twórca różni się tym od rzemieślnika – odtwórcy, że swoje dzieła tworzy o własną koncepcję.

Ale kreatywna koncepcja pięknie ułożonych warzyw i mięsa to jedno. Ponieważ wszystko musi zostać zrobione w oparciu o najwyższej jakości składniki tak aby kanapka z fast foodu okazała się strzałem w dziesiątkę dla osób chcących się lekko odchudzić i szybko lecz zdrowo zjeść musimy posiadać wykwalifikowany oraz dobrze zarabiający personel.

Poniżej prezentujemy zarobki w prestiżowym SKY Tower we Wrocławiu

subway artysta kanapkowy zarobki - The Onion Daily

Reasumując prestiż i dobra płaca jest powiązana z kreatywną i zawiłą nazwą stanowiska. Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że strona RoyalSUB.pl otrzymuje dziennie kilka tysięcy zgłoszeń od zainteresowanych pracą studentów bo prawie każdy z nich marzy o pracy za 7 złotych i 28 groszy netto za godzinę pracy. Dział HR marki SUBWAY codziennie spotyka się z setką potencjalnych kandydatów.

Oczywiście pracownik musi posiadać status studenta, książeczkę sanepidu, mieć nie więcej niż 25 lat oraz… posiadać miłą dla oka aparycję!

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw