Jesteśmy nadzy wśród Europejczyków. Stonoga robi kolejny spot wyborczy!

0
2857

Jeśli chcesz pomóc mi dorwać się do koryta i dopchać do najlepszych kawałków, a obecnych złodziei z okrągłego stołu pogonić precz robiąc mi więcej miejsca – głosuj na kandydatów z listy numer 10 – pisze w kontrowersyjny sposób Zbigniew Stonoga.

W nowym spocie zaprezentowanym na serwisie Facebook Zbigniew Stonoga zapowiada, że pozwoli chodzić wszystkim nago – W Polsce uzurpuje się prawo do chodzenia w obuwiu, w ubraniu. Państwo tego prawa nie toleruje. Będziemy chodzić na golasa, aby zaznaczyć, że nikt nam burki nie założy! Nie pozwolę, żeby narodem rządziło kilkanaście osób: kilku rudych żydów, sodomitów oraz sprzedawczyków. Tylko prawilność się liczy! I Legiunia! – mówi spokojnym głosem Zbigniew Stonoga.

źródł - Zbigniew Stonoga Partia Polska
źródło – Zbigniew Stonoga Partia Polska

Niestety pomysł na spot okazał się plagiatem. Mimo wszystko autorzy piosenki Wash Out nie kryją urazy i wspierają polskiego biznesmana dobrym słowem: „Kibicujemy nagości i chodzeniu na golasa. Mamy nadzieję, że w rytmicznych podskokach zamiast aborygenów zobaczymy niebawem Polaków”.

My też mamy taką nadzieję, czekając na następne spoty wyborcze.

źródło se.pl

szystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw