Jest nadzieja! Stadnina w Janowie Podlaskim zostanie uratowana dzięki nowej strategii!

0
1118
źródło pixabay.com

Mimo przerażenia wśród obsługi stadniny koni w Janowie Podlaskim, szefostwo znalazło złoty środek naprawczy. Strategia składa się z kilku etapów, których wprowadzenie rozwiąże problemy zatrudnieniowe, a przy okazji ponownie wyróżni stadninę na arenie międzynarodowej.

Coraz więcej hodowców chce zabrać swoje konie. Strach padł po kolejnej, tajemniczej śmierci klaczy Shirley Watts. Rozumiemy to, dlatego postanowiliśmy oddać zwierzęta zrywając kontrakty. Mamy nadzieję, że długoletnia współpraca pozwoli zapomnieć o karach umownych. Będziemy starannie prowadzić firmę z nowym profilem bez podobnych ekscesów – napisał w oświadczeniu zarząd firmy.

Część mieszkańców twierdzi, że zamiast koni, hodowla ma przestawić się na kozy. Jeszcze nie wiadomo czemu decyzja padła akurat na te zwierzęta, ale oczywistym jest, że utrzymanie stada kóz jest kilkukrotnie łatwiejsze niż doglądanie rasowych koni krwi arabskiej.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.