Jest decyzja! Zamiast Tarczy Antyrakietowej, Polska dostanie coś lepszego!

0
1256
źródło canva.com

Amerykański rząd już kilka lat temu podjął decyzję o obronie swej „wschodniej” flanki przez wzmocnienie Europejskich sojuszników bazami wojskowymi, systemami szybkiego reagowania czy tarczą antyrakietową, której ogniwa miały powstać w kilku miejscach w Polsce. Ponieważ Rosja już kilkukrotnie przedstawiła swój negatywny stosunek do tego typu działań, postanowiono utrzeć nosa Putinowi przez zmianę koncepcji NATO i działań Polski w strukturach.

Po spotkaniu Ministrów Obrony, w strukturach NATO, zauważono znaczne napięcia między uczestnikami wydarzenia. Szczególnie rzucał się w oczy wściekły Minister Antoni Macierewicz, za którym wyszli inni partnerzy zasłaniając usta, które prawdopodonio prezentowały grymaśne uśmiechy.

Mimo wstępnej odmowy udzielania wywiadów, na reakcję ze strony Polskiego rządu nie musieliśmy długo czekać. MON opublikował wpis na jednym z serwisów do mikroblogowania o treści: Miały być bazy i zniesienie wiz. W zamiast za wsparcie Amerykanów, w każdym zbrojnym konflikcie na świecie otrzymaliśmy zniżkowe kupony do restauracji. Żal.pl

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.