Jan Kulczyk żyje, baluje i ma się świetnie! Sekret Prezydenta wyszedł na jaw!

5
70293
źródło Flickr.com

Prof. Andrzej Zybertowicz, socjolog, specjalista od służb specjalnych i doradca prezydenta Andrzeja Dudy, w rozmowie z Rafałem Ziemkiewiczem w Radiu PLUS powiedział: „Oligarcha Number One niedawno zmarł, albo raczej, być może, żyje sobie gdzieś na Bali pod innym nazwiskiem”.

Kilka chwil po programie doradca prezydenta próbował obrócić sytuację w żart, prosząc przy okazji o wycięcie tej części wypowiedzi. Gdy dziennikarze poinformowali dowcipnisia, że audycja będzie szła bez modyfikacji i nie ma szans na wycięcie choćby sekundy z wywiadu – zaczęły się schody. Najpierw Prof. Andrzej Zybertowicz chodził od drzwi do drzwi prosząc o zmianę ramówki i usunięcie całości spotkania, a gdy i to spaliło się na panewce… Zagroził zwolnieniem wszystkich pracowników radia!

Jak można było się spodziewać reakcja na zachowanie doradcy głowy Państwa skończyła się potężną i natychmiastową publikacją. Profesor razem z Pałacem Prezydenckim zorganizowali oficjalną konferencję prasową, na której przeprosili za zachowanie szaleńca w redakcji oraz odcięli się od wszystkiego co powiedział Profesor.

Na reakcję internautów nie musiliśmy długo czekać. Kilka osób przebywających aktualnie na Bali potwierdziło, że widziało mężczyznę podobnego do Jana Kulczyka! Poniże zdjęcie prezentuje mężczyznę, który według świadków jest Polskim milionerem. Potwierdzeniem tej tezy ma być m.in. pieprzyk na łokciu prawej ręki postaci, identyczny do tego, jaki posiadał oligarcha.

źródło Flickr.com
źródło Flickr.com

Profesor Andrzej Zybertowicz zniknął w piątek wieczorem na kilka godzin w podziemiach Pałacu Mostowskich (Komenda Stołecznej Policji). Czy był przesłuchiwany czy też ustalał nową strategię działań – nie możemy stwierdzić.

Internauci zapowiedzili, że jeżeli okaże się, że na zdjęciu faktycznie znajduje się Jan Kulczyk, to  rozpoczną poszukiwania innych zaginionych lub uznanych za martych osób. Już teraz znalazło się kilku przedsiębiorców, którzy chętnie sfinansują poszukiwania Elvisa Presleya, Tomka, Romka i Atomka oraz zaginionej w kosmosie suki Łajki.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.

5 KOMENTARZE