Jak zginął Władysław Sikorski? Prawdopodobny scenariusz zaskakuje śledczych.

0
1269
źródło pixabay.com

Władysław Sikorski był radnym beskidzkiej gminy. Zginął w okolicznościach, które odrzucają krewni i znajomi mężczyzny. Policja nie zostawia złudzeń. Prawdopodobną przyczyną śmierci było rozwolnienie, połączone z paleniem papierosów.

Władysław Sikorski od kilku dni zmagał się z rozwolnieniem, które doprowadzało go do szaleństwa. Zresztą nie tylko jego. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy mieli już dosyć męczenia się w towarzystwie chorego.

Miejscowa zielarka zaproponowała przygotowanie odpowiedniego wywaru, który połączony z ciężkim i tłustym jedzeniem, wygoni z ofiary wszelkie dolegliwości. Niestety, specyfik przykuł mężczyznę na kilka godzin w przydomowej wygódce.

Władysław Sikorski został znaleziony martwy nieopodal toalety. Liczne rany wskazywały na eksplozję i śmierć w wyniku wykrwawienia.

Policyjni śledczy sugerują, że mężczyzna mógł wrzucić do wychodka niedopalonego papierosa, który wywołał reakcję, która zdetonowała gazy, zbierane w sławojce przez lata.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach strony www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.