Imigranci przebywający w Europie zgłosili poprawkę do ustawy dotyczącej gwałtu!

0
1091
źródło pixabay.com (CC0)

Prawica drży myśląc o zmianach, które mogą nadejść w każdej chwili. Imigranci zorganizowali się w stowarzyszenia, których celem statutowym jest poprawa egzystencji w trudnym, pełnym grzechu i zgnilizny, europejskim świecie.

Parlament Europejski zdążył się pochylić nad proponowanymi zmianami. Mimo mocnych przesłanek kilka osób zastanawia się nad poparciem przygotowanych materiałów – twierdzą politycy

Główna zmiana ma dotyczyć karania mężczyzn, oskarżonych o gwałt oraz wprowadzeniu kilku wyłączeń oraz uproszczeń.

Zgwałcona kobieta posiadająca krótką spódniczkę (sukienkę) „zza kolano” obniża czas odsiadki napastnika o 1 rok w przeliczeniu na 1 cm liczony od kolana do krawędzi materiału.

Kobiety zgwałcone na plażach nudystów, basenie, solarium oraz pijane lub nawet lekko wcięte mogą zapomnieć o ściganie napastnika z urzędu.

Podobnie będzie z kobietami, które w następstwie gwałtu zajdą w ciążę. Polepszenie ich sytuacji finansowej (przez socjalne programy pomocnicze) ma być argumentem uniewinniającym napastnika.

W każdym innym przypadku gwałciciel może skorzystać z tzw. prawa łaski. Prawo to zezwala na „zaklepanie” kobiety. W przypadku nieletniej, do czasu osiągnięcia dojrzałości, lub (w przypadku pełnoletniej) wybrania daty ślubu i ożenku ze swą ofiarą.

Jak twierdzą przedstawiciele mniejszości imigracyjnej, taka zmiana pozwoli na częściową asymilację.

Sprawie przyglądają się demokratyczne organizacje pozarządowe, wspierające opisaną w artykule ideę.

 

Wszystko co zostało powyżej, poniżej, z boku i każdej innej strony napisane na łamach www.korytkowo.pl to brednie, opowieści o trzech zbójach, nieprawda, a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny i jest mieszanką mojej empatii, ale także potrzeby popisania… kłamstw.